NABIAŁ

Nabiał

Nie wiemy jak Wy, ale my kochamy mleko. Dla serów stworzyliśmy oddzielną kategorię asortymentu, dla Waszej wygody

 

Pozostałe nabiały przedstawiamy poniżej

Mleko

Zauważyliśmy, że Was – naszych klientów – nie interesuje duży wybór mleka z różnych mleczarni, ani rozdrobnienie na mleka chude, odtłuszczone, czy pełnotłuste

 

Powtarzaliście nam: cena! Posłuchaliśmy

Mamy dla Was jeden gatunek mleka, w jednym rodzaju opakowania, w najniższej cenie, jaką można znaleźć zapewniając stabilną jakość.

 

Oferujemy wam mleko o zawartości tłuszczu 3,2%, pakowane w litrowe kartony. Dzięki temu, że kupujemy dla Was tylko jedno mleko w tylko jednej mleczarni, kupujemy go dość, by zaoferować Wam ceny, których nawet sieci cash&carry nie dają Wam w promocji.

 

Posłuchaliśmy i podziałało! Jak zawsze!

Jogurty

Postawiliśmy na klasykę: jogurt 10% i gęsty jogurt 3,5%

Gdybyście wiedzieli ile telefonów, maili, spotkań, próbek, prób u klientów i wogóle całego tego zachodu kosztowało nas dobranie tych jedynych jogurtów dla Was… i co? Warto było!

 

Nasi dostawcy są tak dobrzy, że uznaliśmy ich za ‘tajne-przez-poufne’ i nie wydamy ich za żadne skarby, a nasi konkurenci tylko patrzą z zazdrością.

 

Sami przekonajcie się dlaczego!

Śmietany

Tu było podobnie, jak z mlekiem… “Cena to podstawa” – słyszeliśmy nie raz

 

Jednak naszą zasadą jest, że zaczynamy od powtarzalnej jakości produktu. Bez tej zasady cofnęlibyśmy się do poziomu hurtowni garażowej, dla której “cena czyni cuda”.

 

Nauczeni doświadczeniem z mlekiem, znaleźliśmy dla Was jedną mleczarnię, która ma solidne produkty i jest gotowa przy odpowiednich ilościach dostarczać je za rozsądną cenę. Oferujemy Wam śmietany UHT 18% i 36% w litrowych kartonach oraz 18% w 5-litrowych bag-in-boxach, czyli workach w kartonie

Porozmawiajmy

Masz pytania? Zawsze jesteśmy gotowi do otwartej rozmowy o Twoim biznesie, nowych pomysłach, ciekawych projektach i o tym jak możemy Ci pomóc je zrealizować

Scroll to Top